Autobedrijf Hurxkens in Limburg failliet verklaard

Wat de gevolgen van het faillissement zijn voor eventuele werknemers is niet bekend.

Hurxkens Car Company in Baexem (nabij Roermond) is failliet verklaard door de Rechtbank Limburg. Dit meldt VML Nieuws.

Volgens de lokale nieuwssite heeft het bedrijf in het verleden al meerdere tegenslagen gehad. Zo brak er in 2011 brand uit, waardoor niet alleen het bedrijf maar ook een aantal klassieke auto’s in de as werden gelegd. Uit politieonderzoek bleek later dat de brand was aangestoken.

Ook kregen de eigenaren van het autobedrijf in 2021 een dwangsom opgelegd van de gemeente Leudal omdat er te veel autowrakken en afval op het bedrijfsterrein waren opgeslagen. De eigenaren werden echter vrijgesproken omdat volgens de rechter niet kon worden vastgesteld dat er sprake was van autowrakken, aldus VML Nieuws.

Naast het autobedrijf verkoopt Hurxkens ook onderdelen voor Land Rover, Jaguar, Triumph, MG en Mini. Wat de gevolgen van het faillissement zijn voor eventuele werknemers is niet bekend.

Faillissementen in de autobranche komen regelmatig voor. De laatste jaren is daarbij vaak sprake van coronaschulden die niet kunnen worden afgelost.

The post Autobedrijf Hurxkens in Limburg failliet verklaard first appeared on Automotive Online.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *