Clarios: Wij willen onze klanten nog meer ondersteunen
“We houden de markt nauwlettend in de gaten en zien die momenteel groeien door de veroudering van het wagenpark.”
Als ’s werelds toonaangevende accufabrikant is Clarios wereldwijd marktleider op het gebied van laagvoltaccu’s en de nummer één leverancier voor alle grote autofabrikanten.
De naam VARTA is al decennialang een begrip. En VARTA, is hét accumerk dat vermarkt wordt door Clarios, een voormalige divisie van Johnson Controls. VARTA-accu’s voldoen aan alle OE-vereisten. Met een geschiedenis van meer dan 130 jaar Duitse innovatie hebben VARTA autoaccu’s de norm bepaald voor alle soorten voertuigen. Clarios countrymanager Benelux, Lars Kolkman: “Daarom rusten de grote autofabrikanten hun auto’s uit met accu’s van Clarios, geleverd onder de merknaam VARTA. Zes van de tien nieuwe auto’s inclusief xEV’s in Europa, zijn ermee uitgerust. Clarios is wereldwijd marktleider op het gebied van batterijproductie, met een productie van meer dan 150 miljoen laagspanningsbatterijen per jaar. We houden de markt nauwlettend in de gaten en zien die momenteel groeien door de veroudering van het wagenpark. En er komen steeds meer start-stop voertuigen op de aftermarket. We hebben ook te maken met een technologiewissel – van SLI naar EFB en AGM. Maar 12V blijft belangrijk in alle type elektrische voertuigen in de toekomst.”
De grote autofabrikanten rusten hun auto’s uit met accu’s van Clarios
Stroomlijnen
“Een belangrijke ontwikkeling is op dit moment het stroomlijnen van het aftermarket-selectieproces van VARTA door middel van kleur gecodeerde producten. Het nieuwe VARTA-productportfolio is georganiseerd op basis van technologie, waardoor het voor aftermarketpartners gemakkelijker wordt om door de toenemende complexiteit van voertuigtypen te navigeren. Elke technologie binnen het portfolio wordt nu geïdentificeerd door een aparte labelkleur voor alle toepassingen: SLI-batterijen hebben een kleurcode blauw, EFB-accu’s zilver en AGM-accu’s zijn voorzien van een gouden label. Het is een klantgerichte oplossing, die keuzes vereenvoudigt en kostbare werkplaatstijd bespaart”, aldus Lars Kolkman.
Partner Portaal
Vervolgens licht Kolkman toe: “Met onze nieuwe vestiging in ’s Hertogenbosch willen we de communicatie met onze afnemers en ook met de eindgebruikers, verder optimaliseren. We willen meer ondersteunen bij de verkoop. Daarvoor hebben we ons vooral online goed ingericht, door ons Partner Portaal compleet te vernieuwen. Vanaf januari 2025 zijn we daarmee online. De ‘accu zoeker’ in het Partner Portaal geeft alle informatie die nodig is om snel de juiste accu bij een auto te zoeken inclusief gedetailleerde montage instructies. Extra functies zoals het Varta Fleet Program, het Media Center, de TCO-calculator en allerlei E-Learnings maken het Partner Portaal compleet. En daar draait het om: snel en vriendelijk de klant aan de juiste accu helpen!”
The post Clarios: Wij willen onze klanten nog meer ondersteunen first appeared on Automotive Online.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!